Podpora Starostové pro Liberecký kraj v Krajských volbách 2020

Vážení přátelé, milí sportovci,

dovoluji si Vás oslovit v souvislosti s nadcházejícími krajskými volbami, a zároveň, pokud nemáte jiné preference, poprosit Vás v zájmu sportu o podporu kandidátky č. 20 Starostové pro Liberecký kraj (dále SLK).

SLK kandidují s podporou sportovců a dozajista můžeme prohlásit, že předcházející dvě funkční období spravovali pod vedením stávajícího hejtmana Martina Půty náš kraj prakticky ve všech oblastech více než dobře. Kromě toho od nich máme  závazný příslib, týkající se každoroční finanční podpory sportu v částce min. 60 mil. Kč a dalšího trvalého fungování výboru pro sport pod garancí zástupců sportovců. Jsem také přesvědčen, že jsou jedinou politickou reprezentací, která může porazit vládní hnutí ANO, jenž nyní svými chaotickými a nekompetentními rozhodnutími na vládní úrovni devastuje nejen český sport, ale celý náš stát a jeho občany. Mějme tedy aspoň náš kraj v pořádku. 

V případě, že se s tímto názorem a volbou ztotožníte, přidejte prosím preferenční hlas zástupci sportovců na kandidátce SLK panu Ing. Vladimíru Boháčovi (zakroužkujte číslo 16 u jeho jména), aby byla podpora ze strany sportovců  ve volbách zřejmá.

Děkuji Vám všem, kteří svou volbou podporu vyjádříte.

S přáním všeho dobrého.

Jiří Veselka a další zástupci hnutí Unie pro sport a zdraví

Vytisknout