kandidát č. 10 - Ing. Jiří Veselka
>> číslo 10 - Ing. Jiří Veselka Ředitel Dopravního podniku města Liberce, Ing. Jiří Veselka patří mezi zakládající členy Unie pro sport a zdraví. Od počátku stojí u formování jejího programu, který se snaží již více než 12 let prosazovat nejen v období voleb. Jak sám říká, to by šlo jen velmi těžko, kdyby se s filozofií strany neztotožňoval.

Rád by se v následujících letech věnoval podpoře sportovních organizací, které se starají o mládež. Ostatně to byl jeden z motivátorů vzniku samotné USZ. Jako odborník na dopravu by se rád zapojil do rozvoje komplexního řešení dopravní situace ve městě, a to nejen v ohledu na MHD, ale také s důrazem na cyklistiku, ale také chodce.

Vzhledem k jeho pracovnímu vytížení mu příliš času na koníčky nezbývá. Pokud ale ušetří pár chvil, rád se pustí do stolního tenisu, golfu nebo tajči. Nevyhýbá se ale ani práci na zahradě a nebo výletům se svými dvěma syny.

A s čím jde životem? S mottem slavného autora Malého prince A.de Saint-Exupéry: , „Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal“.
Maskot